Home      Uudised

Lõpetame portselanist lauanõudega tegutsemise.

30.11.2013

Seoses meie tarnija pankrotistumisega oleme lõpetanud lauanõude müügi.
 

 Tänud kõigile, kes aitasid me laovarusid vähendada ja külastasid eripakkumiste lehekülge ja leidsid endale veel soodsalt allesolevatest komplektidest sobivaid nõusid.Uus koduleht valmis

25.11.2012

Seoses viimase aja muutustega avasime uue veebilehe, et oleksime paremini kättesaadavad ja informatiivsemad
 

Eelmine leht oli pisut ajale jalgu jäänud ja pigem portselani müügile keskendunud. Uus leht seevastu keskendub tegevusharudele võrdsemalt ning maha tahtis võtmist ka eksitav sisu lauanõude osas, kus reklaamisime kogu tootekataloogi, kümneid erinevaid dekoratsioone, erinevaid tootesarju ning selle piires valikute tegemist ja tellimise võimalust. Uuel lehel on minimiseeritud info lauanõude alamjaotuses lihtsaks ja kiire ülevaate saamiseks, mis kaubaga on tegu. Põhiline osa lauanõudest on struktureeritumalt ära toodod Eripakkumiste lehel.

Lähiajal ei plaani me uue lauanõude tarnija otsingutele süveneda, pigem üritame tegeleda laokaupade realisatsiooniga. Eks tulevik on tänasest targem!

Oleme tundliku pilguga üle vaadanud ka oma toodete hinnad ja teinud neid varasemaga võrreldes ligi neljandiku võrra soodsamakas. Lisame eripakkumiste alla igapäevaselt uusi tooteid aina juurde, vastavalt sellele, kuidas neid ülesse pildistada oleme jõudnud ja kodulehele laadida.

Jõulude aeg on käega katsutavas kauguses ning tihti on inimestel ideede nappus, mida jõuluks kinkida. Meie lehel on rohkelt ideid ja komplekte, mida kinkida ja seda suhteliselt sooda hinnaga. Tundke end vabalt, uurige ja puurgei eripakkumiste lehte ja selle alamkategooriaid ning valige just endale meelepärane kink. Kiirusta, kuna kaupa on piiratud koguses ja päevpäevalt vähemaks jääb. Ära maga maha soodsat ning head hetke!


Laotoodete lõpumüük

01.11.2012

Kahjuks peame tõdema, et seoses portselani tarnija pankrotistumisega enam uut Haas & Czjzek kaupa tellida ei õnnestu. Müügil on veel kaubad, mis on meil varasemast laos.
 

Heitkem pilk peale, äkki leidub veel midagi põnevat, mida ihaldada meie kahanevast  tootevalikust.

Jõulud on tulekul ja äkki oleks just nüüd aeg hankida soodne meelepärane kingitus.

Järel on veel erinevaid serviise ja muid põnevaid nõusid, nagu sekserid ja tordialused jpm.

Ajapikku uuendame oma laotoodete listi Eripakkumiste lehel.


Lao kolimine

17.10.2011

Alates tänasest on suletud meie Laki tänava ladu.
 

Ladu on kolinud Luigele.

Kellel soov nõusid näpuga katsuda, saab seda teha Kiika Kööki kaupluses. Täpsemad kontaktid aadessil: www.kiikakooki.ee


Meie aadress on muutunud

01.08.2010

Seoses Eurodirektiivi täideviimisega ja aadresside süsteemi "Euroks" kohandamisega Luigel on muutunud me maja number 17'st 25'ks. Edaspidi kõik kirjatuviga tulev post palun saata uuel aadressil Kaasiku tn 25, Luige.


Jõulude eelne laotühjenduskampaania

01.11.2008

Seoses osade tooteartiklite liigse laovaruga anname teile jõulukingiidee. 
Oleme teinud tuntavat allahindlust kampaaniapakkumistele, hinnad on pea olematud!
Tule ja külasta meie "ERIPAKKUMISTE" lehekülge ja veendu ise!

KAMPAANIA KEHTIB, KUNI KAUPA JÄTKUB!

 
Copyrighted by AMTrade OÜ 2019